poniedziałek, 12 maja 2014

10. Look of the todayNiestety nie tak wyobrażałam sobie maj. Wyjeżdżając dziś na zdjęcia musieliśmy odczekać pół godziny aż przestanie padać. Już tęsknię za tym słońcem którego tak dużo przecież było w kwietniu, a w maju powinno być go znacznie więcej.
No ale nie ma co się dłużej nad tym zastanawiać trzeba przejść do faktów.
Zauważyłam, ze post z przecenami bardzo wam się spodobał. Dzięki temu wiem, że takie posty mają sens i będą pojawiać się na moim blogu.
Druga sprawa zamierzam wprowadzić dla Was jeszcze jeden wątek tematyczny na moim blogu. Ale niech to będzie niespodzianką. Już w tym tygodniu sprawa nowego tematu się wyjaśni!

Dzisiejszy look to przede wszystkim jeansy, które uwielbiam. Nie obeszło się bez koszuli, która także jest faworytem  mojej szafie. W koszulach lubię zmieniać tylko kolory. :) 

Unfortunately I imagined May. Leaving today at the pictures we had to wait half an hour until the rain stops. Already I miss the sun so much, after which it was in April, and in May it should be much more. 
Well, but there's no longer think about it you have to go to the facts. 
I noticed that the post of markdowns really liked you. Thanks to this know that these posts make sense and will appear on my blog. 
The second thing I'm going to introduce to you one more thematic topic on my blog. But let it be a surprise. Already this week, issue a new theme will be revealed! 

Today's look is mainly jeans, which I love. Not without a shirt, which is also the favorite of my closet. The shirts I like to change the colors. :)

Shirt / Koszula  Mohito

Jeans / Dżinsy Pimkie

Jacket / Kurtka Orsay 

Earrings / Kolczyki Pimkie

Belt / Pasek MohitoPierwsze zdjęcie .. zawsze jest śmieszne ;p 

3 komentarze:

 1. szukałam tej koszuli w mohito ale znalazlam tylko neonowy kolor.
  A ten biskupi jest extra!

  OdpowiedzUsuń
 2. sliczny kolor bluzeczki!

  chcialabym Cie obserwowac tylko nie wiem gdzie masz swoich obserwatorow :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo Ci ładnie w takim różu :)

  OdpowiedzUsuń